Homepage > Dřevěná stolička – stylové vybavení pro každou domácnost

Dřevěná stolička – stylové vybavení pro každou domácnost

4. 3. 2016 | 17:26

Svět dřevěných stoliček

Na trhu lze nalézt obrovské množství stoliček různých stylů, s různou velikostí, s různým zaměřením. Kovové, plastové, stoličky s korkovým sedátkem, … Mezi nimi jsou i stoličky dřevěné. Naše dřevěná stolička rozšiřuje jejich řady. Dřevo jako přírodní, zdravotně nezávadný, lehký a dobře opracovatelný materiál je preferovanou volbou pro řadu z nás.

Dřevěná stolička s kyticí suchých růží
Stylová dřevěná stolička s kyticí suchých růží

Dřevěná stolička lehké a elegantní konstrukce

Naše stolička působí lehce a elegantně. Zvolili jsme minimalistický návrh bez nadbytečných prvků. Při její konstrukci jsme použili jednoduché a osvědčené čepované spoje. Pro výrobu používáme borové dřevo. Pod desku sedátka jsme ve směru kolmém na letokruhy ve dřevě vlepili zapuštěnou lištu, abychom zamezili prohnutí sedátka. Vyrábíme stoličku čtvercovou a obdélníkovou. Výška sedátka je vždy 35 cm. Stoličky nabízíme zcela přírodní nebo hnědě nabarvená nezávadnou vodou ředitelnou barvou.

Stylová dřevěná stolička lehké a elegantní konstrukce
Univerzální stylová stolička Sella 35 třešňová

Dřevěná stolička nenápadná, ale praktická

Výsledkem naší práce je stylová, lehká a elegantní dřevěná stolička, které se snadno přenáší, je skladná a praktická.  Čtvercové stoličky je možné skládat na sebe a tím šetřit místo, když nejsou zrovna potřeba. Může tak být rychle po ruce kdykoliv je potřeba. Může se hodit jako sedátko pro dítě i dospělého, jako podstavec pod květinu nebo na ni můžete skládat své oblíbené knihy a časopisy.

Vybrat dřevěnou stylovou stoličku
Web Analytics