Homepage > Dřevěná stolička – stylové vybavení pro každou domácnost

Dřevěná stolička – stylové vybavení pro každou domácnost

4. 3. 2016 | 17:26

Svět dřevěných stoliček

Máte rádi dřevěné výrobky? Na trhu lze nalézt obrovské množství stoliček různých stylů, s různou velikostí, s různým zaměřením. Kovové, plastové, stoličky s korkovým sedátkem, … Dřevěné stoličky mezi nimi vynikají díky dřevu jako tradičnímu materiálu používanému člověkem po tisíce let. Dřevo je přírodní, zdravotně nezávadný, lehký a dobře opracovatelný materiál, navíc elegantní svou kresbou a příjemný na dotek.

Dřevěná stolička s kyticí suchých růží
Stylová dřevěná stolička s kyticí suchých růží

Dřevěná stolička pevné, lehké a elegantní konstrukce

Naše stolička působí lehce a elegantně. Zvolili jsme minimalistický návrh bez nadbytečných prvků. Při její konstrukci jsme použili jednoduché a osvědčené čepované spoje. Pro výrobu používáme borové dřevo, pro náročné máme variantu z ušlechtilého třešňového dřeva. Pod desku sedátka jsme ve směru kolmém na letokruhy ve dřevě vlepili zapuštěnou lištu, abychom zamezili prohnutí sedátka po delším čase používání stoličky. Ve spodní části jsou nohy stoličky křížově propojeny, což výrazně zvyšuje její pevnost. Vyrábíme stoličku čtvercovou a obdélníkovou. Výška sedátka je vždy 35 cm.

Stylová dřevěná stolička lehké a elegantní konstrukce
Univerzální stylová stolička Sella 35 třešňová

Povrchová úprava a barevné varianty

Naše dřevěné stoličky nabízíme zcela přírodní, lakované nebo barvené nezávadnými vodou ředitelnými barvami. Z barevných variant aktuálně nabízíme stoličku červenou, modrou a bílou. Můžete si je tak kombinovat v českých národních barvách. Měli byste zájem o další specifickou barvu? Napište nám na info@houpacikun.cz.

Bílá, červená a modrá stylová dřevěná stolička lehké, ale pevné konstrukce
Stolička Sella 35 v bílé, červené a modré barvě

Dřevěná stolička nenápadná, ale praktická

Výsledkem naší práce je stylová, lehká a elegantní dřevěná stolička, které se snadno přenáší, je skladná a praktická.  Čtvercové stoličky je možné skládat na sebe a tím šetřit místo, když nejsou zrovna potřeba. Může tak být rychle po ruce kdykoliv je potřeba. Může se hodit jako sedátko pro dítě i pro dospělého, jako podstavec pod květinu, můžete na ni skládat své oblíbené knihy a časopisy či cokoliv dalšího podle aktuální potřeby.

Vybrat dřevěnou stylovou stoličku
Web Analytics