Aktuality

Homepage > Brodexpo 2016 – veletrh firem Uherskobrodska

Brodexpo 2016 – veletrh firem Uherskobrodska

6. 9. 2016 | 18:14

Dřevěné garnýže poprvé na Brodexpo 2016.

Kdo nejste zdaleka, přijďte navštívit regionální veletrh firem Brodexpo 2016. Naše firma zde bude spolu s dalšími prezentovat svoji činnost. Poprvé pro veřejnost zde chystáme představit naši novou produktovou řadu – dřevěné garnýže. Svou kvalitou a funkčností navazují na nabídku našich houpacích koňů. Naším záměrem je postupné rozšiřování nabídky našeho sortimentu včetně bytových doplňků. Dřevěné garnýže jsou pro nás vhodným začátkem.

Prezentace dřevěných houpacích koňů a garnýží na Brodexpo 2016
Prezentace naší firmy na Brodexpo 2016

Brodexpo 2016 se koná v domě kultury v Uherském Brodě v pátek a v sobotu 23. a 24. 9. 2016. Bude zde vystavovat kolem 40 firem z Uherskobrodska. Vstup je zdarma. Více informací o akci můžete najít zde. Naše firma zde bude vystavovat poprvé, celkově jde již o čtvrtý ročník veletrhu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Naše nabídka dřevěných garnýží na Brodexpo 2016
Představení dřevěných garnýží

Naše dojmy z proběhnuté výstavy: Akce je velmi dobrým příspěvkem k oživení v regionu Uhersbrodska, dává možnost k navázání nových kontaktů, dává možnost seznámit se s činností našich sousedů a firem v okolí. Děkujeme všem pořadatelům za její uspořádání.