Houpací koník Čenda 28

Homepage > Houpací koník Čenda 28

Jedinečný houpací koník z přírodních materiálů

Čenda 28 je náš houpací koník určený pro nejmenší děti již od jednoho roku. Stejně jako velký houpací kůň Čenda 53 je navržený jako bezpečný a trvanlivý výrobek elegantního vzhledu. Jeho menší rozměry a jednodušší tvar nám umožnily nabídnout tohoto koníka za velmi příznivou cenu. Dřevěný houpací koník Čenda 28 je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí kvalitní výrobek z přírodních materiálů za příznivou cenu.
Dřevění houpací koník s výškou sedu 28 cm bělouš a hnědák ve variantách s ocáskem a bez ocásku
Houpací koník Čenda 28 v různých barevných provedeních

Bezpečnost a zdravotní nezávadnost

Tvar houpadel tohoto houpacího koníka je speciálně vyladěn pro větší bezpečnost Vašich dětí v krajních polohách houpání. Houpadla mají na koncích postupně menší a menší křivost a přirozeně zpomalují rychlost houpání v krajních polohách. Přesto ale nenechávejte Vaše děti houpat bez dozoru dospělé osoby. Použity jsou zdravotně nezávadné materiály – dřevo a u barvených variant nezávadné vodou ředitelné barvy. Výrobek vyhovuje přísným Evropským normám pro bezpečnost hraček, což potvrdila nezávislá certifikační autorita, Zkušební ústav lehkého průmyslu v Českých Budějovicích.

Kvalita a trvanlivost

Houpací koník Čenda 28 je vyrobený z masivního borového dřeva v naší provozovně v České Republice v Uherském Brodě. Spoje na houpadlech a nohách jsou začepovány a slepeny tradiční technologií bez použití kovových spojů. Uchycení hlavy a ocásku je pojištěno kovovými vruty.
Houpací koník pro děti od 1 roku, ručně malovaný, cena 2730 Kč
Houpací koník Čenda 28 plavák – vyrobený s důrazem na kvalitu a trvanlivost

Varianty a povrchová úprava

Houpací koník v přírodním provedení - detail hlavy
Houpací koník Čenda 28 přírodní
Koníky vyrábíme ve variantách s ocáskem a bez ocásku a v různých povrchových úpravách – zcela přírodní, přírodní s červeně nebo modře nabarveným sedátkem, lakované s barvenýma očima, hřívou a kopýtky nebo celobarvené (hnědák, bělouš, ryzák, plavák). Koníci jsou malovaní ručně nezávadnými vodou ředitelnými barvami. Můžete se tak sami rozhodnout, zda upřednostníte přirozenou kresbu dřeva a přírodní povrch nebo atraktivnější vzhled barevných koníků. Houpací koník bez ocásku se hodí pro větší děti, které by se už na sedátko nemusely vejít.

Varianty a ceny

Zcela přírodní koníci:

1 895 Kč (s DPH) bez ocásku přírodní, 1 995 Kč (s DPH) s ocáskem přírodní,

Přírodní koníci s barevným sedátkem:

2 045 Kč (s DPH) přírodní bez ocásku s červeným nebo modrým sedátkem, 2 150 Kč (s DPH) přírodní s ocáskem s červeným nebo modrým sedátkem,

Barevní koníci:

2 530 Kč (s DPH) lakovaný bez ocásku s barvenýma očima, kopýtky, hřívou, 2 730 Kč (s DPH) lakovaný s ocáskem s barvenýma očima, kopýtky, hřívou, 2 530 Kč (s DPH) celobarevný bez ocásku – hnědák, bělouš, ryzák, plavák, 2 730 Kč (s DPH) celobarevný s ocáskem – hnědák, bělouš, ryzák, plavák. Houpací koníky Čenda 28 můžete objednat v našem internetovém obchodě nebo na emailové adrese info@houpacikun.cz.

Rozměry houpacího koníka Čenda 28:

délka72 cm výška46 cm šířka28 cm
výška sedu28 cm hmotnostcca 3 kg nosnost60 kg