Homepage > Dřevěné hračky a bytové doplňky

Nabídku našich houpacích koníků doplňují další dřevěné hračky a bytové doplňky: dřevěný koník, dřevěná stolička, lodičky, autíčka, vánoční ozdoby, misky, atd. Všechny výrobky vyrábíme v naší provozovně v Uherském Brodě v České Republice. Některé z těchto výrobků můžete objednat v internetovém obchodě. Jiné jsou k dispozici jen v naší podnikové prodejně.

Stylová dřevěná stolička

Dřevěná stolička jednoduché a elegantní konstrukce s všestranným využitím. Můžete ji použít jako podstavec pod květináč, jako jednoduché přenosné sedátko nebo na ni můžete odkládat svoji oblíbenou knihu. Stoličky lze skládat na sebe a šetřit tak prostor, když nejsou zrovna potřeba. Jsou lehké a snadno se přenáší. Nabízíme je ve dvou rozměrech – čtvercovém 24 × 24 cm a obdélníkovém 24 × 48 cm. Stoličky vyrábíme přírodní nebo hnědě natřené.

Stylová stolička z borového dřeva hnědá
Stylová stolička z borového dřeva hnědá

Dřevěný koník

Dřevěný koník na kolečkách
Tahací koník vyrobený z borového dřeva

Dřevěný koník doplňující naše dřevěné houpací koně. Jsou jejich hodně zmenšenou variantou. Nabízíme tradičního tahacího dřevěného koníka na podvozku s kolečkami i s vozíkem, ale také jednoduššího koníka bez podvozku. Mohou být použity jako hračka i jako dekorace.

Dřevěná formule

Nabízíme dvě dřevěné zmenšeniny závodních aut. Jsou jimi dřevěná formule 1, kterou vyrábíme z bukového dřeva a stará závodnička. Obě mají otáčecí kolečka a přírodní povrchovou úpravu.

Dřevěná formule F1
Formule F1 z bukového dřeva

Lodičky a vrtulníky

Dřevěná loďka vyrobená z dubového dřeva
Lodička z dubového dřeva

Jedny z našich nejdrobnějších výrobků. Jsou maličké, ale i tak mohou potěšit. Lodičky lze pouštět po vodě, i když je pak potřeba počítat s barevnými změnami. Vrtulníčky se ale ve vzduchu neudrží 🙂 Obojí nabízíme v přírodní povrchové úpravě.

Misky

 

Reliéfy a vánoční ozdoby

Reliéf klášterní­ho kostela v Uherském Brodě, poutního kostela na sv. Hostýně, srdíčko
Dřevěné reliéfy a vánoční ozdoby

 

Dřevěný reliéf kláštera v Uherském Brodě a poutního kostela patří k našim vůbec prvním výrobkům. Jednoduché dřevěné vánoční ozdoby jsme původně vytvořili, abychom měli drobné a levné výrobky pro vánoční trhy.