Dřevěné hračky a bytové doplňky

Homepage > Dřevěné hračky a bytové doplňky
Nabídku našich houpacích koníků doplňují další dřevěné hračky a dřevěné bytové doplňky: dřevěný koník, dřevěná stolička, lodičky, autíčka, dřevěné šperkovnice, vánoční ozdoby, misky, atd. Všechny výrobky vyrábíme v naší provozovně v Uherském Brodě v České Republice. Některé z těchto výrobků můžete objednat v internetovém obchodě. Jiné jsou k dispozici jen v naší podnikové prodejně.

Stylová dřevěná stolička

Dřevěná stolička jednoduché a elegantní konstrukce s všestranným využitím. Můžete ji použít jako podstavec pod květináč, jako jednoduché přenosné sedátko nebo na ni můžete odkládat svoji oblíbenou knihu. Naše dřevěné stoličky jsou velmi skladné, lehké a snadno se přenáší. Nabízíme je v různých povrchových úpravách dřeva a barevných variantách. Standardní rozměr je čtvercový 24 × 24 cm. Kromě klasické stoličky z borového dřeva nabízíme i luxusní variantu z ušlechtilého a ceněného dřeva třešňového.
Stylová dřevěná stolička vyrobená z borového dřeva ve třech různých barevných variantách
Dřevěná stolička Sella 35 v bílé, červené a modré barvě

Dřevěný koník

Dřevěný koník doplňuje velké dřevěné houpací koně. Je jejich hodně zmenšenou variantou. Nabízíme tradičního stojícího dřevěného koníka, kterého jsme pojmenovali Achal 15, nebo koníka tahacího na podvozku s kolečkami i s vozíkem. Mohou být použity jako hračka i jako dekorace. Koníka Achal 15 vyrábíme z různých listnatých dřev.
Série unikátních dřevěných koníků vyrobených z různých listnatých dřev - dřevěné hračky pro starší děti nebo krásné dekorace
Dřevěný koník 15, varianty z různého dřeva

Dřevěná formule

Mezi naše dřevěné hračky patří dřevěná formule F1 dlouhá zhruba 25 cm. Je vyrobená z bukového dřeva, je robustní a trvanlivá, snese hrubší zacházení. Kromě ní máme v nabídce další zmenšeninu závodního auta – starou závodničku Alfeta. Obě mají otáčecí kolečka a přírodní povrchovou úpravu.
Dřevěná formule z bukového dřeva - trvanlivé dřevěné hračky pro děti od 2 let
Dřevěná formule F1 vyrobená z bukového dřeva – trvanlivá dřevěná hračka

Lodičky a vrtulníky

Naše drobnější dřevěné hračky. Jsou maličké, ale i tak mohou potěšit. Dřevěné lodičky lze pouštět po vodě, i když je pak potřeba počítat s možnými barevnými změnami v kresbě dřeva. Vrtulníčky se ale ve vzduchu neudrží 🙂 Obojí nabízíme v přírodní povrchové úpravě.
Dřevěná loďka vyrobená z dubového dřeva
Malá dřevěná lodička z dubového dřeva

Dřevěná šperkovnice

Do naší nabídky jsme zařadili také dřevěnou šperkovnici. Vybrali jsme pro ni ušlechtilé třešňové dřevo a dali si záležet na její povrchové úpravě tak, aby vynikla krásná kresba tohoto dřeva. Tato elegantní dřevěná šperkovnice je navoskovaná včelím voskem a leštěná. Může být použita pro uložení různých věcí od šperků třeba po vánoční ozdoby jako tomu je na následující fotce.
Dřevěná šperkovnice z luxusního třešňového dřeva elipsovitého tvaru leštěná a voskovaná včelým voskem, v ní dřevěné vánoční ozdoby - srdíčko, zvonečky, hvězda a vánoční kometa
Třešňová dřevěná šperkovnice naplněná vánočními ozdobami
 

Reliéfy a vánoční ozdoby

Dřevěný reliéf kláštera v Uherském Brodě a poutního kostela na Hostýně patří k našim vůbec prvním výrobkům. Jednoduché dřevěné vánoční ozdoby jsme původně vytvořili, abychom měli drobné a levné výrobky pro vánoční trhy.
Reliéf klášterní­ho kostela v Uherském Brodě, poutního kostela na sv. Hostýně, srdíčko
Dřevěné reliéfy a vánoční ozdoby

Líbí se Vám naše dřevěné hračky a dřevěné bytové doplňky?

Aktuálně nabízené dřevěné hračky a dřevěné bytové doplňky včetně jejich cen můžete prohlížet v našem internetovém obchodě nebo nás můžete navštívit v podnikové prodejně v Uherském Brodě. Budeme rovněž rádi za Vaše podněty na emailové adrese info@houpacikun.cz