Homepage > Aktuality

Stolička Sella 35

Představujeme aktualizovanou verzi naší stylové stoličky. Tuto jediněčnou dřevěnou stoličku jsme pojmenovali Sella 35. Má propojené nohy v dolní části, což zaručuje její lepší stabilitu a odolnost. Dále má vyztužené sedátko, což opět zlepšuje její odolnost a navíc vylepšuje její vzhled. Výška stoličky zůstává na 35 cm. Stále se jedná o výbornou praktickou, lehce přenosnou a všestranně použitelnou stoličku.

Stolička zůstává v různých variantách povrchové úpravy a v různých v barvách. Standardně je vyráběna z borového dřeva. Navíc jsme přidali luxusní variantu ze dřeva třešňového.

[...]

Stoličky Sella 35 lakovaná borová, borová červená a lakovaná třešňová

Nová řada houpacích koňů Čenda 39

Naše dřevěné houpací koně rozšiřuje další výrobek, houpací kůň Čenda 39. Velikostí i cenou je mezi stávajícími koníky Čenda 28 a Čenda 53. Je tvarovaný vyrobený z masivního borového dřeva stejným způsobem jako velký houpací kůň Čenda 53. Na rozdíl od něj ale nemá samostatné sedlo – to je ze dřeva jako celý kůň a je s ním pevně spojeno. Výška sedu je v 39 cm, pro menší děti je možné koníka vybavit podstavcem pod nohy tak.

I tohoto houpacího koně vyrábíme v různých barvách - k dispozici je hnědák, plavák, bělouš a vraník. Kromě toho nabízíme i zcela přírodní povrchovou úpravu koníka pro ty, kteří dávají přednost nebarvenému dřevu nebo třeba pro ty, kdo by si chtěli koníka nabarvit sami.

[...]

Dvojice dřevěných houpacích koňů střední velikost v barvách hnědáka a bělouše
Obdélníková stylová stolička z borového dřeva přírodní

Dřevěná stolička – stylové vybavení pro každou domácnost

Nabídku našich dřevěných výrobků rozšiřujeme o  stylovou dřevěnou stoličku. Naším cílem bylo vyrobit všestranně použitelnou jednoduchou a lehkou dřevěnou stoličku, která by mohla sloužit jak pro skromnější kratší posezení, tak jako odkládací prostor pro různé věci od brýlí po květiny. Stolička dobře poslouží dětem i dospělým. Můžete sami posoudit, zda se nám stolička podařila. Výška posedu je 35 cm. Se stoličkou se díky malé hmotnosti a malým rozměrům velmi snadno manipuluje.

[...]