Aktuality

Homepage > Aktuality

Stolička Sella 35

Představujeme aktualizovanou verzi naší stylové stoličky. Tuto jedinečnou   dřevěnou stoličku jsme pojmenovali Sella 35. Má propojené nohy v dolní části, což zaručuje její lepší stabilitu a odolnost. Dále má vyztužené sedátko, což opět zlepšuje její odolnost a navíc vylepšuje její vzhled. Výška stoličky zůstává na 35 cm. Stále se jedná o výbornou praktickou, lehce přenosnou a všestranně použitelnou stoličku. Stolička zůstává v různých variantách povrchové úpravy a v různých v barvách. Standardně je vyráběna z borového dřeva. Navíc jsme přidali luxusní variantu ze dřeva třešňového.
[...]

Stoličky Sella 35 lakovaná borová, borová červená a lakovaná třešňová

Nová řada houpacích koňů Čenda 39

Naše dřevěné houpací koně rozšiřuje další výrobek, houpací kůň Čenda 39. Velikostí i cenou je mezi stávajícími koníky Čenda 28 a Čenda 53. Je tvarovaný vyrobený z masivního borového dřeva stejným způsobem jako velký houpací kůň Čenda 53. Na rozdíl od něj ale nemá samostatné sedlo – to je ze dřeva jako celý kůň a je s ním pevně spojeno. Výška sedu je v 39 cm, pro menší děti je možné koníka vybavit podstavcem pod nohy tak.

I tohoto houpacího koně vyrábíme v různých barvách - k dispozici je hnědák, plavák, bělouš a vraník. Kromě toho nabízíme i zcela přírodní povrchovou úpravu koníka pro ty, kteří dávají přednost nebarvenému dřevu nebo třeba pro ty, kdo by si chtěli koníka nabarvit sami.

[...]

Dvojice dřevěných houpacích koňů střední velikost v barvách hnědáka a bělouše
Starší příspěvky