Aktuality

Homepage > Nová řada houpacích koňů Čenda 39

Nová řada houpacích koňů Čenda 39

16. 11. 2017 | 19:01

Do našeho sortimentu zařazujeme novou řadu houpacích koňů střední velikosti Čenda 39. Svou velikostí i cenou je koník Čenda 39 mezi houpacími koníky Čenda 28 a Čenda 53. Právě takového houpacího koně si žádali někteří naši zákazníci.
Houpací kůň Čenda 39 z masivního borového dřeva vraník
Čenda 39 vraník
Houpací kůň Čenda 39 z masivního dřeva v přírodní povrchové úpravě
Čenda 39 přírodní
Houpací kůň Čenda 39 z masivního borového dřeva hnědák
Čenda 39 hnědák
Podobně jako Čenda 53 je celý tvarovaný a je vyrobený z masivního dřeva. Pevnou součástí je sedlo, které je rovněž dřevěné. Díky dřevěnému sedlu a menším rozměrům jsme mohli nastavit poměrně příznivou cenu v porovnání s naším největším houpacím koněm Čenda 53. Nosnost koníka zůstává vysoká, 85 kg. Bez rizika poškození koníka si tak na něj může sednout a houpat se i dospělý člověk zhruba průměrné hmotnost (i když pro něj posezení nebude zrovna nejpohodlnější vzhledem k menším rozměrům koníka). Výška sedu tohoto koníka je 41 cm. To může být pro menší děti hodně. Proto nabízíme ke koníkovi volitelnou a odnímatelnou podložku pod nohy. Podložku je možné připevnit k houpadlům a zase sundat, jakmile dítě vyroste a dosáhne nohama až na zem.
Houpací koníci Čenda 53 a Čeda 39, bělouši
Porovnání velikosti: Čenda 53 versus Čenda 39
Houpací koníci Čenda 28 a Čeda 39 v bílém provedení
Porovnání velikosti: Čenda 28 versus Čenda 39
Hříva a ocas jsou stejně jako u největšího koně vyrobené z vlny. Obojí jsou vyměnitelné, pokud by v průběhu let došlo k jejich opotřebení. Barevné varianty koníka jsou ručně malované nezávadnými vodou ředitelnými barvami. Koník bude vyhotovený jako variantách hnědák, vraník, bělouš, plavák nebo se zcela přírodní povrchovou úpravou. Aktuálně nabízené varianty houpacího koně Čenda 39 si můžete prohlédnout a objednat v našem eshopu, kde mají svoji vlastní podstránku – Houpací kůň Čenda 39. Těšíme se, že i tento koník se bude líbit.