Nová řada houpacích koníků Čenda 39

Do našeho sortimentu zařazujeme novou řadu houpacích koníků Čenda 39. Svou velikostí i cenou je koník Čenda 39 mezi houpacími koníky Čenda 28 a Čenda 53. Právě takového koníka si žádali někteří naši zákazníci.

Houpací kůň Čenda 39 z masivního borového dřeva vraník

Čenda 39 vraník

Houpací kůň Čenda 39 z masivního dřeva v přírodní povrchové úpravě

Čenda 39 přírodní

Houpací kůň Čenda 39 z masivního borového dřeva hnědák

Čenda 39 hnědák

Podobně jako Čenda 53 je celý tvarovaný a je vyrobený z masivního dřeva. Pevnou součástí je sedlo, které je rovněž dřevěné. Díky dřevěnému sedlu a menším rozměrům jsme mohli nastavit poměrně příznivou cenu v porovnání s naším největším houpacím koněm Čenda 53. Nosnost koníka zůstává vysoká, 85 kg. Bez rizika poškození koníka si tak na něj může sednout a houpat se i dospělý člověk zhruba průměrné hmotnost (i když pro něj posezení nebude zrovna nejpohodlnější vzhledem k menším rozměrům koníka).

Výška sedu tohoto koníka je 41 cm. To může být pro menší děti hodně. Proto nabízíme ke koníkovi volitelnou a odnímatelnou podložku pod nohy. Podložku je možné připevnit k houpadlům a zase sundat, jakmile dítě vyroste a dosáhne nohama až na zem.

Houpací koníci Čenda 53 a Čeda 39, bělouši

Porovnání velikosti: Čenda 53 versus Čenda 39

Houpací koníci Čenda 28 a Čeda 39 v bílém provedení

Porovnání velikosti: Čenda 28 versus Čenda 39

Hříva a ocas jsou stejně jako u největšího koně vyrobené z vlny. Obojí jsou vyměnitelné, pokud by v průběhu let došlo k jejich opotřebení. Barevné varianty koníka jsou ručně malované nezávadnými vodou ředitelnými barvami. Koník bude vyhotovený jako variantách hnědák, vraník, bělouš, plavák nebo se zcela přírodní povrchovou úpravou.

Aktuálně nabízené varianty houpacího koně Čenda 39 si můžete prohlédnout a objednat v našem eshopu, kde mají svoji vlastní podstránku – Houpací kůň Čenda 39. Těšíme se, že i tento koník se bude líbit.

Real Time Web Analytics

Clicky